Vakumlu Kürtaj Fiyatları
 
Anasayfa Hakkımızda Kürtaj Merkezlerimiz Sıkça Sorulan Sorular İletişim
kürtaj fiyatları
 MERAK ETTİKLERİNİZ
 Kürtaj Nedir ve Nasıl Yapılır
 Vakumlu Kürtaj Uygulaması
 Kürtaj Ağrı Sancı Yapar mı ?
 Kürtaj Sırasında Kanama Olur mu ?
 Kürtaj Sonrası
 Kürtaj Videosu
 Kürtaj Fiyatları
 Kürtaj Gizlilik Yasası
 Kürtaj Çeşitleri
 Kürtaj Sonrası Cinsellik

   Kürtaj Fiyatları (Ücretleri) Ne kadar ?

Kürtaj Fiyat Bilgisi için bizi arayınız... 0532 215 82 62

Günümüzde en çok tercih edilen ve son teknoloji olan vakumlu kürtaj fiyatları gebelik hafta sayısına göre değişebilmektedir.Doğru fiyatı almak için hasta danışmanlarımızı telefonla 7 gün 24 saat arayabilir randevu kaydı yaptırabilirsiniz.Genellikle fiyatlar gebelik hafta sayısına göre değişken olmaktadır. Kürtaj yaptırırken hasta bilgi gizliliği mutlaka vardır. Kürtaj ve Diğer uygulamalar hastane ortamında ameliyathane ortamında steril ve hijyenik şartlarda yapılmaktadır. Fiyatlara testler ve kontroller dahildir.

Vakumlu Kürtaj Fiyatları

Hamileliğin hafta sayısına göre farklılık göstermektedir.

Kürtaj Fiyatları

Bölge ve özel hastaneden kliniğe farklılık gösterir , Sağlıklı bir şekilde ameliyathane ortamında yapılması hem steril hemde hastanın sağlığı açısından daha uygundur.ucuz kürtaj fiyatları veren kürtaj yapan yerler ve merdiven altı muayenehanelere lütfen itibar etmeyiniz.

Vakumla Kürtaj Fiyatları

Vakumla Kürtaj (gebelik sonlandırma) Metodu günümüzde en çok kullanılan ve kolay olan yaklaşık 6 dakika süren güvenli bir kürtaj yöntemidir.Özel hastanelerde ücretler değişiklik gösterirken devlet hastaneleri ve üniversite hastanelerinde ücretsizdir.Ancak Randevu almak için geç bir tarihe gün verilmekte olduğunu hastalarımızdan duyuyoruz .Jinekolog doktorlarımız kürtaj yaptıranlar ile işlem sonrası tekrar muayene için 1 hafta sonraya gün vermektedir.
 
Copyright by Kürtaj Merkezleri 2016
ucuz kürtaj